Що робити вранці, щоб бути у формі цілий день

   

Для багатьох з нас ранок — час, який організм болісно переживає, намагаючись якомога швидше прокинутися. Для деяких новий день починається і зовсім з поганого настрою. Сьогодні ми розповімо, як з користю провести ранковий час, адже саме ранок задає тон усьому наступному дню. 
Деякі наші звички, наприклад, лягати спати після півночі чи пізно вечеряти, порушують гармонійний перебіг життєвих процесів в організмі. Подумайте тільки, скільки годин вранці ви витрачаєте даремно? 
Що найкраще робити вранці
Прокинувшись, не намагайтеся відразу згадувати про роботу або проблеми. Солодко потягніться, посміхніться, подумайте про те хороше, що принесе новий день!
Якщо ви відчуваєте, що ваш мозок працює найкраще вранці, то чому б не присвятити цей час важливим завданням!
Якщо ви знаєте, що завтра вас чекає важкий день, не полінуйтеся витратити 15-20 хвилин на складання списку завдань і невеликих заміток на наступний день.
Не відкривайте пошту до полудня. Використовуйте ранній час для максимально важливих і особистих завдань.
Не торкайтеся до телефону. Перегляд соціальних мережі відніме у вас дорогоцінні ранкові години, і ви точно нічого не встигнете.
Займіться спортом. Це необов'язково має бути складний комплекс вправ. Досить розтяжки або недовгої пробіжки. Все це сприятливо позначиться на організмі і, як наслідок, на ефективності роботи.
Не варто забувати про сніданок, обід і невеликі перекуси. 15 хвилин, які ви витратите на те, щоб поїсти, з лишком окупляться здоров'ям та гарним самопочуттям.
Виділіть час для власного ранкового ритуалу. Це може бути медитація, вибір вбрання на сьогоднішній день або танець під улюблену пісню. Це забезпечить приплив позитивних емоцій і допоможе налаштуватися на продуктивний день.
 Читати ще