Натуральне снодійне з яким ви забудете про таблетки

   

Ми розповімо вам про екологічний і простий метод боротьби з безсонням.
На тумбочку біля ліжка, поруч з подушкою, на якій спите, поставте на ніч тарілочку зі скибочкою лимона. Це забезпечує глибокий здоровий сон, бадьоре самопочуття і відмінний настрій зранку.
Секрет в тому, що аромат лимона заспокоює нерви, усуває напругу і тривожність, які часто відчуваються в кінці робочого дня. Він допомагає розслабитися, заснути, добре відпочити. І, що важливо в теплу пору року, відлякує комах, не дозволяючи їм порушувати сон.
Люди відчувають задоволення від запаху цитрусових. Це відбувається через те, що лимонна арома-терапія стимулює вироблення серотоніну - гормону щастя. До ранку його утворюється стільки, що заряду добродушності та оптимізму вистачає на весь день.
Лимон радимо не різати кружками, а розділити на 4 частини. Одну частину, посипану сіллю і корицею, помістити ближче до ліжка. А три, що залишилися загорнути в харчову плівку і відправити в холодильник - їх можна використовувати в інші дні. Присолювати лимон потрібно, щоб він активніше виділяв сік і фітонциди. А кориця додає лимонному запаху приємні пряні нотки, робить його більш стійким.
 Читати ще