Унікальне застосування активованого вугілля

   

Чорні таблетки з характерним присмаком багатьма сприймаються виключно в ролі абсорбенту, але дія цього препарату набагато ширша. За допомогою вугілля можна очищати поверхню шкірних покривів, абсолютно не побоюючись пересушити або пошкодити її.
Для того, щоб зрозуміти особливість вугілля, увагу треба приділити його складу. Хімічно це звичайне вугілля, зневоднене після обробки киснем. Ніяких сторонніх речовин або шкідливих сполук – тільки натуральні інгредієнти.

  1. Вугілля діє подібно потужному магніту, який притягує до себе токсини, домішки. Саме на цьому ґрунтується лікувальна дія препарату при отруєннях.
  2. Відбілювання зубів Унікальні властивості вугілля можна застосовувати для повернення емалі зубів білосніжного виду. Всього пару разів на тиждень – і посмішка стане воістину голлівудською. Зробити це дуже просто: звичайна зубна паста наноситься на щітку, потім занурюється в порошок (треба просто розчавити таблетку); поверхня зубів очищається, як і зазвичай, після чого порожнину рота слід ретельно прополоскати. Використовувати такий метод відбілювання слід не частіше, ніж два рази на тиждень, щоб не пошкодити емаль.
  3. Очіщення шкіри обличчя Для відновлення шкірних покровів та повернення обличчю свіжого, квітучого вигляду можна робити маски на основі вугілля: таблетка розтирається, змішується з соком алое і рожевою водою (по чайній ложечці); в отриману суміш додаються щіпка звичайної солі і приблизно 5 крапель натурального масла (рекомендується чайного дерева); отримана суміш наноситься на обличчя, а після висихання змивається.
  4. Натуральна туш та підводка. Натуральна косметика дуже корисна, але водночас і дуже дорога. Але деякі компоненти можна приготувати навіть в домашніх умовах. Для приготування туші з активованого вугілля вам знадобиться: 4 таблетки активованого вугілля, 1/2 чайної ложки кокосового масла, алое вера і 1/4 бджолиного воску. Змішайте та можете наносити на вії, таким чином ви не лише їх пофарбуєте, а й зміцните. Для приготування підводки з активованого вугілля вам знадобиться: 4 таблетки активованого вугілля, алое вера, 1/2 чайної ложки кокосового масла. Змішайте усі компоненти та сміливо наносьте на повіки.


Читати ще