Фрази, які зроблять слухняною будь-яку дитину!

   

Всім подобається, коли до них звертаються добрими словами, і діти - не виняток.
Здавалося б, це очевидно. Тоді чому ж ми так часто говоримо зі своїми дітьми зовсім інакше? Чому ми часто забуваємо, що діти розуміють слова по-іншому, ніж дорослі?
Ось приклади чарівних фраз, які дозволять вам добитися набагато кращих результатів у вихованні:
1. Замість: «Швидше!» cкажіть: «На старт ... Увага ... Марш!»
2. Замість: «Якщо ти не доїси обід, то не отримаєш десерту» (загроза) cкажіть: «Якщо ти розправився з цим шматком м'яса, то на столі з'явиться щось, що ти дуже любиш» (обіцянка).
3. Замість: «Прибери в кімнаті!» cкажіть: «Давай грати в фокусника! Зробимо так, щоб весь безлад зник! »
4. Замість: «Не заважай мені!» cкажіть: «Я зараз зайнятий, але якщо ти почекаєш п'ять хвилин, можна мені з тобою пограти?»
5. Дитина хоче одягти улюблену майку, але вона брудна? Замість: «Одягни іншу, цю треба випрати!» скажіть: «Як щодо сьогодні піти в цій майці? Хіба ти не знаєш, що це дуже гарний колір? »
6. Замість: «Лягай, пора спати!» скажіть: «А ти знаєш казку про принца, який ...»
7. Замість: «Слухай мене, а не те покараю!» (Загроза) скажіть: «Навіщо ти так робиш? Ти ж знаєш, що це недобре »(запрошення до діалогу).
8. Замість: «Помовч!» (Грубо) скажіть: «Давай поки що залишимо цю розмову, а поки скажи мені ... (назвіть тему, яку хочете обговорити)» (ввічливо).
9. Замість: «Скільки разів тобі треба повторювати ?!» задумайтесь: в чому тут помилка дитини? Це ж ваш вибір - повторювати чи ні! Краще сказати один раз, але виразно, а якщо дитина не послухається, то сама буде винна у наслідках.
 Читати ще