Ревізія у шафі

   

Час провітрювати і просушувати теплі речі, щоб із настанням холодів не зіткнутися з неприємними сюрпризами. Адже маленька дірочка, проїдена, скажімо, на вашому улюбленому пальті личинкою молі, може безнадійно зіпсувати його вигляд
 
Діємо за правилом: вийняти із шафи все. Шуби, пальта, теплі хутряні шапки — на балкон або на подвір’я. Сонячні промені — природний ультрафіолет, що вбиває личинок молі, спори плісняви та різноманітні мікроби. Поки одяг просушується, прибираємо у шафах, де за зиму, як би щільно вони не зачинялися, зібрався пил. Полички і бокові стінки протираємо змоченою у воді з розбавленим у ній оцтом (1:20) ганчіркою. Всі зимові речі треба акуратно випрати. Хутро, що залисніло у місцях контакту зі шкірою, протираємо ватою, змоченою в очищеному бензині, намагаючись не торкатися міздрі. Масні плями з білого хутра чудово видаляються тальком.
Основну роботу виконано – одяг і шафа чисті. Залишилося все розвісити і розкласти. А щоб надати речам приємного запаху і вберегти від підступної молі, увіткніть у цілий свіжий лимон кілька пряних гвоздичок і покладіть до шафи. Якщо ж у приміщенні підвищена вологість, варто використати камфору, зашиту в марлеві мішечки.
 Читати ще