Чому будинок, в якому немає порядку, завжди буде притягувати неприємності

   

Безлад буває в кожному будинку, це не означає, що люди, які в ньому живуть – ледарі. Просто іноді це тимчасовий стан, викликаний цейтнотом. Але варто знати, що будинок, в якому немає порядку, завжди буде притягувати неприємності і біди. З цього приводу і фен-шуй, і фахівці біоенергетики, і навіть психологи єдині в думці..


Безлад в передпокої
Починати слід з передпокою, згідно фен-шуй, це – центральна магістраль будинку. Нескладно здогадатися, що «затори» на цій дорозі – мотлох, старий одяг і взуття, завалені антресолі, зламані велосипеди, коляски – добра не принесуть. В будинку будуть постійні сварки, брак грошей, домочадці всіма силами прагнуть втекти з такого будинку. Але варто «розгребти» антресолі, викинути непотрібні і полагодити зламані речі, прибрати в шафу сезонний одяг та взуття – словом, «звільнити дорогу» щастю, як воно не забуде постукати у ваш будинок.


Безлад у ванній
Недарма кажуть: «ванна – обличчя господині будинку». І якщо ця кімната брудна, на стінах мильні патьоки, кругом розкидані склянки з косметикою, а рушники несвіжі – наявний комплекс неповноцінності у «берегині домашнього вогнища». 


Безлад на кухні
Кухня – джерело достатку, енергії та благополуччя, це – серце будинку. Якщо на кухні повно мотлоху, порожніх банок і пляшок, на поличках і в шафках «чорт ногу зломить», не дивуйтеся, що не можете впоратися з зайвою вагою. Очистіть приміщення – і у вашому житті відкриється потік благополуччя, як фінансового, так і особистого. 


Вітальня
Ця кімната – обличчя будинку, в ній приймають гостей. Саме вона відповідає за зв'язок з усім іншим світом, це показник того, як бачать ваше життя друзі та близькі. Безлад у вітальні призведе до сварок, непорозумінь між вами і друзями, рідними. І, врешті-решт, призведе до самотності і почуття відчуження і непотрібності. Вітальня повинна «залучати» у ваш будинок хороших людей, а разом з ними – і щастя. 


Спальня
Безлад в цій кімнаті може призвести до безсоння, сварок з коханою людиною, проблем в інтимній сфері. Фахівці радять прибрати зі спальні все, що не має прямого стосунку до сну і інтиму. Навіть такі звичні телевізор і комп'ютер тут абсолютно зайві. Спальня повинна наводити на думки про спокій і любов. 


Як бачите, з вигляду невинний «бардачок» може обернутися для вас неприємностями. Без жалю розлучайтеся з речами, які довго лежать незатребуваними. На звільнений простір потоком рине позитивна енергія і благополуччя, а це набагато важливіше, ніж чайник, який ось вже п'ять років чекає ремонту, вірно?
 Читати ще