Нестандартні методи застосування дешевого аптечного засобу

   

Водний розчин хлоргексидину — доступний і дуже ефективний антисептичний препарат, який широко використовується для лікування і профілактики багатьох захворювань і не тільки! Ми розповімо про традиційні і маловідомі методи використання відмінного аптечного засобу, який неодмінно треба мати під рукою.


Стоматологія
Ефективний антисептик для ліквідації неприємного запаху з рота. Дієвий ополіскувач можна з легкістю приготувати вдома, адже знадобиться лише 0,1%-ний розчин хлоргексидину і пару крапель м'ятного ароматизатора. Такий копійчаний засіб нічим не гірше дорогих магазинних ополіскувачів для порожнини рота. Але важливо знати, що часте застосування хлоргексидину здатне викликати потемніння емалі.


Косметологія
Водний розчин хлоргексидину — прекрасна альтернатива надзвичайно дорогій термальній воді. Він абсолютно не сушить шкіру і володіє чудовим матуючим ефектом.
Хлоргексидин допоможе уникнути і подразнення шкіри під час епіляції чутливих зон, а також може замінити чоловікам лосьйон після гоління, адже він прекрасно бореться з почервонінням. Антисептик ефективний і при акне, але лише на ранніх стадіях захворювання.


Хлоргексидин в побуті
Несподіване застосування хлоргексидину знайшлося і в побутових справах. Виявляється, цей невигадливий розчин — дуже ефективний засіб для очищення та дезінфекції автомобільних і домашніх кондиціонерів. Величезний плюс в тому, що хлоргексидин не залишає слідів на пластику, шкірі та тканині.
Змішайте трохи розчину з водою — отримаєте відмінний засіб для прибирання приміщень і миття підлог. Таке профілактичне вологе прибирання корисне при несприятливій епідеміологічній обстановці або для усунення біологічних забруднень. Розчин низької концентрації можна застосовувати для ополіскування столових приладів. Дуже дієвий метод, щоб досягти ідеальної чистоти!


Як бачите, банальний аптечний засіб може стати в нагоді в абсолютно різних ситуаціях. Але пам'ятайте, що хлоргексидин можна застосовувати тільки зовнішньо і виключно профілактично. Самостійне лікування серйозних травм або захворювань може спричинити негативні наслідки.
 Читати ще