Як стати трішки щасливішим

   

Щоб бути щасливим, необов'язково мати мільйони доларів.
Прокидайтеся до дзвону будильника
Щоб день задався, прокидайтеся до сигнала будильника. Так, дратівливий сигнал не зіпсує вам настрій, і у вас з'явиться додатковий час спокійно випити кави, зробити зачіску і макіяж. Якщо зробите це своєю звичкою, будете встигати набагато більше не тільки вранці, але і протягом дня.
Почніть день з прояви любові
Звичайно, перше, про що ви подумали, – тривалі обійми з близькими. Але якщо такої можливості немає, не варто засмучуватися, адже любов – це не тільки відносини. Посміхніться перехожому, зробіть комплімент колезі, подякуйте подрузі за добру пораду тощо. 
Змініть звичний маршрут
Не дарма цю пораду дають тим, хто хоче розвинути в собі креативність. До того ж, ніколи не знаєш, кого можна зустріти на новому маршруті. Часто життя робить приємні сюрпризи.
Балуйте себе компліментами
Встаньте перед дзеркалом і скажіть своєму відображенню кілька хороших слів. Зробіть комплімент новій зачісці, фігурі, модній помаді або виразним очам. 
Зустріньтеся зі старими друзями
Відчуття щастя і повноти життя дарують зустрічі зі старими друзями. Рекомендуємо вже сьогодні зателефонувати старими друзями і домовитися про зустріч. Ви гарантовано весело проведете час.
Дякуйте собі за досягнення
Найчастіше люди забувають говорити собі спасибі за свої ж досягнення і перемоги. Але це так важливо для самомотивації!
Робіть собі приємні сюрпризи
Що може порадувати вас в самий розпал робочого дня: смачна цукерка, мотивуюча цитата або купон на знижку в магазині? Робіть собі періодично подібні сюрпризи і отримуйте свою частку позитиву.Читати ще