Універсальні пакетики

   

Маленький паперовий пакетик в коробці з взуттям або в новій сумці називається силікагелем. У середині нього знаходяться гелеві кульки білого кольору, гранули діоксиду кремнію. При зіткненні з водою кульки починають активно поглинати воду, і саме для цього пакетик додають у взуттєві коробки, сумки і коробки з технікою. І, оскільки, абсорбуючі властивості можуть бути корисні не тільки для нових товарів, ми вирішили поділитися відразу декількома ідеями використання силікагелю.


Леза
Заведіть для бритви окремий контейнер і покладіть в нього пару пакетів гелю, щоб леза після використання висихали швидше і не тупилися завчасно через вологість. Леза прослужать довше.

Інструменти
Два пакетика силикагелю в ящику з інструментами або цвяхами допоможуть їм не іржавіти, навіть якщо вони намокли з якоїсь причини під час роботи.
Пакети можна додавати і в місце, де ви зберігаєте садові інструменти, щоб сапи і совки не іржавіли.


Ювелірні прикраси
Срібло темніє в основному через те, що зберігається у вологих умовах, так що можна додати пакет із силікагелем і в шкатулку з прикрасами. Срібло не буде так сильно темніти.
Також можна вчинити і зі столовими приборами та іншими предметами зі срібла.


Постільна білизна, рушники
Щоб в шафі не з'являвся запах вогкості, а білизна та рушники не пахли пліснявою, додайте на полицю пару пакетів силікагелю. Він обов'язково допоможе.


Насіння
Щоб захистити насіння від вологи, гнилі і утворення цвілі під час зберігання, покладіть разом з ними білий пакетик. Це особливо корисно робити тим, хто вирощує розсаду з насіння, зібраного зі свого городу.


Вітаміни та ліки
Багато хто зберігає ліки в шафці у ванній кімнаті. Там взагалі-то їх зберігати не рекомендується, але якщо вам так зручно і більше зберігати ніде, покладіть на полицю пакет з кульками, щоб ліки не псувалися від вологи завчасно.


Порада: Коли ви не використовуєте пакети з силікагелем за призначенням, тримайте їх в герметичній ємності, щоб вони не вбирали вологу з повітря. Якщо помітили, що пакети з силікагелем перестали діяти і більше не вбирають вологу, помістіть їх на деко в духовку на півгодини при температурі 100 градусів. Вони підсохнуть і стануть знову виконувати свою головну функцію.
 Читати ще