EUR: 38,35 грн.
USD: 41,1 грн.
Сьогодні: +7..+9 °C, рвані хмари

Суспільство: Весняні платіжки за світло: який сюрприз отримають клієнти YASNO?

    У березні жителі Дніпропетровщини отримають особливі платіжки, із сюрпризом. Щоб привітати клієнтів з весною, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO пропонує захопливий інтерактив, доступний за QR-кодом на платіжці.

    Відповідно до соціологічних досліджень, найчастіше за комунальні послуги сплачують жінки. В рамках весняної кампанії «Cвіти! Світ – це ти!», YASNO бажає своїм клієнткам знаходити більше часу для себе і своїх захоплень, адже саме цей час допомагає відновити сили, бути щасливими та енергійними.

    «Ми у своїй роботі прагнемо створити якомога зручніші сервіси, аби наші клієнти ще більше часу могли присвятити справам, що приносять задоволення і радість. Передати показання лічильника і сплатити за електроенергію, отримати консультації з питань енергоефективності – все це можна зробити дистанційно і за лічені хвилини», - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

    Щоб взяти участь в інтерактиві, потрібно смартфоном відсканувати QR-код на платіжці YASNO, відповісти на кілька запитань та дізнатися, яким світлом ви сяєте.

    Крім позитивного настрою, клієнти отримають цікаві анімовані маски для фото у соцмережах. Ще один сюрприз чекає на тих, хто пройшов інтерактив до кінця. Це 7 дієвих порад, як знаходити ще більше часу для себе. Дізнатись про них можна у вебінарі «Відшукай своє джерело світла або тайм-менеджмент для щастя». YASNO підготував його разом із Юлією Бойко, відомою бізнес-тренеркою компанії BogushTime та експерткою з управління часом.