Від кого з батьків дитина успадковує інтелект?

   

 «Весь в мене», - з гордістю говоримо ми, коли спостерігаємо досягнення своєї дитини. А в його недоліках часто звинувачуємо партнера. Але вчені довели, що примхливою дитину робить не виховання, а генетика.
Папі на замітку.
Інтелект батька не передається синові, тільки дочці і то наполовину. Тобто син геніального батька навряд чи буде геніальний, а от дочка, досить імовірно, розумна. А її сини цілком можуть бути геніями. Але є і свої плюси: те ж саме відбувається і з дурістю. Успадкувати інтелект чоловік може від своєї матері, а вона, в свою чергу, успадкувала його від свого батька.
Тобто, щоб дізнатися якими будуть розумові здібності сина, потрібно дивитися на його діда по материнській лінії. Якщо він був академіком, дуже ймовірно, що інтелект дитини буде також високим. Дочка за розумовими здібностями завжди ближче до батька, тому якщо хочете передати свій інтелект спадкоємцям, мрійте про дочку.

Мамі на замітку.
Ваш син за складом розуму - копія вашого батька. Тому звинувачувати в його невдачах в навчанні чоловіка - не справедливо. А ось дочка повинна бути вдячна за свій інтелект саме вашому чоловікові, своєму батькові. Ви можете вкласти в неї лише своє виховання. А її сини, ваші онуки, будуть розумовими копіями вашого чоловіка.
 Читати ще