Черга на житло для дітей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

27 березня 2018 року набув чинності Закону Україні від 8 лютого 2018 року         № 2279 - VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно захисту житлових прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа".

Згідно внесених змін, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які досягли 16 років і перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб, ставляться відповідними органами місцевого самоврядування на облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов, у тому числі за місцем обліку внутрішньо переміщених осіб.

Таким чином, 16-річні (та старші) діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб в Управлінні праці і соціального захисту населення в м. Жовті Води, у разі відсутності у них житла мають право стати на квартирний облік та соціальний квартирний облік в м. Жовті Води, для чого звернутися до Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради (м. Жовті Води, бульвар Свободи, 56).

 Читати ще