Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

З 1 квітня  2019 року з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім'ях, кожна багатодітна сім'я, отримає на третю, четверту, п'яту та наступних дітей до 6-ти років щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. З урахуванням розміру прожиткового мінімуму середньомісячний розмір виплати складатиме:    -  з 1 квітня 2019 року - 1626 гривень;    - з 1 липня 2019 року - 1699 гривень;    - з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень."

Щомісячна державна допомога призначатиметься та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної родини за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів. 

Як отримати допомогу:

  1. Мамі чи татові слід звернутися до найближчого відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей.
  2. При собі потрібно мати оригінал і копію посвідчення багатодітної сім'ї та свідоцтва про народження дітей.
  3. Допомога виплачуватимуть через Укрпошту або уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім'ї.
  4. Якщо сім'я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

 

 Читати ще