Хто зрізав спортивне приладдя біля СШ №5?

   

Як ми вже повідомляли, середню школу №5 буде ліквідовано до кінця листопада. Таке рішення прийняла жовтоводська міська рада. А днями на спортивному майданчику на території школи почали зрізати спортивне приладдя, що викликало обурення у мешканців сусідніх будинків.

Як з’ясувалось, зрізали турніки цілком санкціоновано. Поспішали рятувати майно від злочинців, які вже наклали око на металеві конструкції. Про це нам розповів колишній директор СШ№5 Валенти Третяк.

"Коли мисливці за металом дізналися про те, що шкільне приміщення пустує, почали активно розкрадати металеві секції забору, металеві споруди на пришкільному майданчику. Тому відділ освіти прийняв рішення демонтувати спортивний майданчик колишньої школи, залишивши ворота на футбольному полі та лазанки" - говорить екс-директор. За його словами, на рахунок відділу освіти вже перераховано понад 4 тисячі гривень за демонтовані металеві споруди.

За попередньою інформацією, у приміщення школи згодом має переїхати Центр надання адміністративних послуг. В.Третяк переконав нас у тому, що майже весь педагогічний колектив знайшов собі робочі місця в інших школах. А от сам екс-директор ніяк не може визначитися. Говорить, що досі душа болить за школу.

Як би там не було, хочеться вірити, що приміщення колишньої школи збережеться у гарному стані і приноситиме громаді користь, а не збитки.Читати ще