Дитячий парк став лідером індустрії дозвілля

   

«Лідер індустрії дозвіля-2018» – таку відзнаку отримав комунальний заклад культури «Дитячий парк» м. Жовті Води. Відзнаку вручили за сучасну та креативну організацію дозвілля і відпочинку відвідувачів.

Як повідомила керівник закладу дозвілля Вікторія Глєбова, диплом про перемогу Дитячий парк отримав під час семінару-практикуму для директорів та фахівців парків із різних міст України, який проходив у Вінниці на початку жовтня. Організатором даного заходу є Всеукраїнська ГО «Асоціація працівників парків культури України». Цьогоріч кількість відвідувань платних атракціонів у Дитячому парку зросла на 14%. Атракціони відвідало близько 14 тис. жовтоводців. Відповідно, збільшились і надходження від продажу квитків. Окрім того, діти пільгових категорій відвідували парк безкоштовно. Вікторія Глєбова також повідомила, що під час підготовки до весняно-літнього сезону всі атракціони проходять технічний огляд та діагностику, мають позитивні висновки експертизи. Це – що стосується безпечного відпочинку. Однак, за словами директора закладу, все більше людей, подорожуючи за кордоном, бачать інший рівень парків і розваг.

Тому Дитячий парк намагається йти в ногу із часом, змінюватися і бути цікавим для відвідувачів. Так, упродовж останніх двох років на території закладу було облаштовано зону вільного доступу до мережі Інтернет, батути «Джампер» і «Банджи» (розрахований і на підлітків, і на дорослих), аерохокей, атракціон «Мотузковий парк пригод на деревах «Супергерой». Також продовжується робота з благоустрою Дитячого парку. У планах на наступний рік – придбання батутного комплексу та участь у програмі партиципаторного бюджетування, у рамках якої і було встановлено цього року мотузковий парк на деревах.Читати ще