Переваги недозрілих бананів

   

Якщо у вашому раціоні присутні недоспілі банани, це може поліпшити ваш загальний стан здоров'я, особливо товстої кишки, завдяки наявності в ньому коротколанцюгових жирних кислот. 
Регуляція кров'яного тиску
Як і у випадку зі звичайними жовтими бананами, їх зелені аналоги мають високий вміст калію, який є основним мінералом в організмі. Калій діє як судинорозширювальний засіб — це означає, що він може знизити тиск на кровоносні судини і артерії. 
Поліпшення травлення
Хоча високий рівень стійкого крохмалю в зелених бананах робить процес перетравлення трохи складніше, але в них міститься гарна кількість клітковини! Волокно може допомогти керувати перистальтичним рухом, запобігаючи запорам і здуттю. 
Підвищення метаболізму
Інші мінерали та поживні речовини, виявлені в зелених бананах, можуть допомогти оптимізувати обмін речовин, забезпечивши стабільну, складну вуглеводну основу для енергії. 
Контроль діабету
У зелених бананах міститься вітамін B6, і саме він, як відомо, допомагає регулювати контроль цукру в крові. Волокна, знайдені в цих бананах, можуть також допомогти знизити вивільнення інсуліну в кров.
Втрата ваги
Стійкий крохмаль, знайдений в цих бананах, повільніше перетравлюється. Але він, як відомо, прискорює процеси спалювання жиру в організмі, змушуючи людину відчувати себе ситим, і тим самим зменшуючи переїдання.
 Читати ще