Алюмінієва фольга в домашньому господарстві

   

7 корисних застосувань аюмінієвої фольги в домашньому господарстві:

Багато домогосподарок використовує алюмінієву фольгу для готування страв і випічки. Але не всі знають, що існує безліч інших способів того, як можна використовувати алюмінієву фольгу вдома: від заточення ножиців, чищення прикрас до швидкого прасування одягу.


Підточити ножиці
Можна використовувати алюмінієву фольгу, щоб заточити леза ножиць, які затупилися. Для цього просто складіть смужку фольги кілька разів, поки вона не стане товщиною у декілька шарів, а потім поріжте її ножицями, як папір, декілька раз.

Потьм“яніле срібло знову чисте
Алюмінієва фольга насправді дійсно необхідна, коли мова йде про боротьбу з потемнілим сріблом — чи це столове срібло, чи ювелірні вироби. Поряд зі застосуванням харчової соди, оцту, морської солі та киплячої води, можна також оновити срібло, потерши його фольгою.
Прасувати одяг швидше
Ви можете прасувати свій одяг набагато ефективніше за допомогою одного простого трюку: просто покладіть лист алюмінієвої фольги поверх своєї прасувальної дошки під одяг. Фольга відобразить тепло назад в одяг. Ефект буде таким же, як при прасуванні обох сторін відразу.

Сад без шкідливих комах
Для більш екологічного способу догляду за садом і відлякування шкідників рослин без використання хімікатів, ви можете розрізати смужки фольги та змішати їх з мульчею, щоб не допустити комах до рослин.

Скребок для посуду
Шматок алюмінієвої фольги, згорнутий в м'ячик, можна використовувати замість скребка, щоб очистити скляний посуд для випічки від залишків їжі. Якщо посуд має спеціальне покриття, будьте обережні, щоб не подряпати його.


Захист від фарби
Алюмінієва фольга може стати у пригоді, коли ви робите ремонт у будинку і, наприклад, фарбуєте двері. Просто оберніть її навколо дверних ручок, висувних ящиків та інших пристосувань, щоб захистити їх від фарби.


Позбутися іржі
Якщо у вас є іржавий метал у саду, ви можете відчистити його за допомогою невеликої кількості мастила і кульки з фольги. Ще одна порада: щоб захистити металеву щітку від іржавіння, оберніть її в алюмінієву фольгу і зберігайте в морозильній камері, коли не використовуєте.
 Читати ще