Незвичайні способи застосування звичайного аспірину

   

Аспірин був винайдений і впроваджений у масове виробництво ще 120 років тому лікарем Феліксом Хоффманном і дотепер дивує своїми властивостями, при цьому ним лікують не тільки головні болі, що усім відомо, але й широко застосовують у побуті не за прямим призначенням.
 
1. Якщо у воді, що перебуває у вазі з квітами, розчинити таблетку аспірину, то квіти довше будуть зберігати красу й радувати оточуючих, але цей фокус знає багато хто.
2. За допомогою аспірину можна поліпшувати структуру ґрунту. А якщо докладніше, то заражений грибком низькокислотний ґрунт можна «вилікувати» аспірином. Достатньо розчинити таблетку на літр води й полити розчином «проблемну» грядку.
3. Щоб спробувати завести автомобіль з акумулятором, який сів, що актуально при низьких температурах, потрібно кинути в нього по півтаблетки на «банку» з дистильованою водою. Через реакцію аспірину з електролітом відбудеться короткочасний заряд акумулятора, якого може вистачити на те, щоб завести автомобіль.
4. За допомогою аспірину можна видаляти плями від поту.
Білі солоні розводи потрібно замочити в рідині (2 таблетки на півсклянки води). Замочений в розчині одяг через три години необхідно випрати за допомогою порошку.
5. Пастою, що складається з потовчених ліків, змочених водою, лікують прищі.
Аспірин знімає почервоніння за 2-3 хвилини. Якщо цього не сталося, потрібно повторити процедуру. Після того, як сверблячка затихне, місце застосування аспірину промивають мильним розчином.
6. Тверді мозолі на п'ятах, їх ще називають «натоптиші», так само легко усуваються за допомогою аспірину.
Необхідно потовкти 5-6 таблеток у дуже дрібну пудру й змішати з лимонним соком. Достатньо половини чайної ложки. До утворення пасти потрібно додати трохи води.  Мажемо приготовленою сумішшю мозолі й обмотуємо ступні тканинними серветками. Потім одягаємо на ногу поліетиленовий пакет. Через 5-10 хвилин можна розмотати ступні й обробити проблемні місця пемзою.
7. Якщо вас укусила оса, так само допоможе аспірин. У такому випадку постраждале місце змочуємо водою і тремо таблеткою аспірину.
8. Усім відомо, що вода з великим вмістом хлору, наприклад у басейні, погано позначається на пофарбованому волоссі. Якщо ви любите змінювати колір свого волосся, то після відвідування басейну протріть волосся розчином аспірину (6 таблеток на склянку води) і через 15 хвилин промийте його улюбленим шампунем.
 Читати ще