Цілющі властивості господарського мила

   

Все дуже просто і все дуже знайоме нашим бабусям і дідусям. Не вірите? Запитайте їх особисто!

Отже:
Пишне волосся без лупи – можлива розкіш, якщо замість шампуню застосовувати господарське мило. Перевірено безліччю людей! Особливо корисний метод стане для власниць жирного типу волосся.
Щоб після гоління не дратувалася шкіра, потрібно замість пінки застосовувати невеликий шар мила.
Щоб омолодити шкіру обличчя, рекомендується вмиватися господарським милом. Не кожен день – це може її висушити. А от парочку раз на тиждень – це можна і навіть потрібно.
Якщо ви – любитель банних процедур, то спробуйте запарювати віник у воді з невеликим шматочком мила. Це дозволить краще очистити шкіру. Також метод чудово здатний видалити глибокі забруднення і вугрі.
Мучить грибок? Тоді господарське мило – твій друг! Крім застосування інших засобів, обов'язково мий ноги з милом – це дасть свої плоди.
Якщо з'явилися тріщини на стопах, то можна зробити особливий чудодійний розчин. На 2 літри теплої води беруть столову ложку соди і столову ложку тертого господарського мила. Така ванночка для п'ят на ніч ідеально впорається з пошкодженими ділянками.
Також це мило можна використовувати при отриманні опіків. Уражене місце змащують милом і дають підсохнути. Така міра дозволить уникнути утворення бульбашок і надмірних почервонінь.
 Читати ще