Якщо обгоріли на сонці

   

Спочатку охолодіть обпалені місця. У цьому вам допоможе ванна з прохолодною водою. У воду слід додати трохи крохмалю, харчової соди або лавандової ефірної олії. Після прийняття ванни візьміть серветку і промокніть їй шкіру. Використовувати для цієї мети рушник не потрібно. Також не варто користуватися піною для ванн, гелями і милом. Не розтирайте пошкоджені місця спиртовими розчинами або льодовими кубиками, оскільки це може прискорити появу пухирів.
Допоможе натуральний нежирний йогурт, білки якого зможуть утримати вологу на поверхні, що позитивно відіб'ється на стані здоров'я шкіри. Домашні засоби, втім, як і магазинні креми, треба наносити кілька разів підряд, поки ви не помітите поліпшення самопочуття і стану шкіри.
При опіках добре допоможе домашня маска, виконана з вівсяних пластівців. Для цього просто заваріть пластівці окропом, потім змастіть отриманою масою уражені ділянки. Потримайте 15 хвилин, змийте прохолодною водою. Якщо на шкірі внаслідок сонячних опіків з'явилися пухирі, то ні в якому разі не розкривайте їх. А якщо вони розкрилися самі, то слід обробити ці ділянки спеціальною антибактеріальною маззю.
Загоєння клітин шкіри відбувається уві сні. Тобто відпочивати треба по можливості більше. Щоб не допустити обезводнення організму, пийте багато рідини. А щоб не обгоріти знову, намагайтеся найближчими днями не з'являтися на сонці.
 Читати ще