Ситуації, в яких категорично не можна пити воду

   

Виявляється ми знаємо про спрагу далеко не всі, і в деяких випадках пити воду категорично не рекомендується.
Не можна пити воду перед сном
Лікарі не рекомендують пити воду безпосередньо перед сном з двох причин.
По-перше, нирки вночі працюють повільніше, ніж вдень, і випита на ніч рідина може привести до зайвого навантаження на цей орган, а як наслідок появи набряклості на обличчі і кінцівках. А по-друге, випита вода може погнати вас вночі в туалет, що викличе порушення сну.
Під час інтенсивного тренування
Нам здається дивною людина, яка не бере з собою на тренування пляшку з водою. І тим не менше, лікарі наполягають на тому, що пити воду безпосередньо під час тренування шкідливо. Робити це потрібно тільки під час відпочинку. В іншому випадку, ми перенавантажуємо серце і провокуємо вимивання електролітів.
Якщо сеча стала повністю прозорою
Пити воду, коли ви не відчуваєте спраги шкідливо для здоров'я. А ознакою надлишку вологи в організмі може стати безбарвна, абсолютно позбавлена жовтизни, сеча. Зайва рідина вимиває з організму натрій, що може привести до сумних наслідків для здоров'я, аж до серцевого нападу.
Запивати водою гостру їжу
Гасити пожежу, що розгорілась в шлунку від перцю чилі водою, категорично забороняється. Печіння в роті при вживанні такої їжі провокує речовина під назвою капсаїцин. Він є неполярною молекулою і розбавити його можна тільки аналогічними молекулами, які містяться, наприклад, в молоці або рослинному маслі. А випивши води, ви лише погіршите ситуацію.
Під час або відразу після їжі
Пити воду рекомендується не раніше, ніж через пів години після їжі. В іншому випадку, вона розбавить шлунковий сік, погіршить переварювання їжі і посприяє процесам бродіння і гниття в шлунку.
Якщо ви вже до цього випили багато води
Орієнтуйтеся на своє почуття спраги. Пийте часто і потроху. Пити через силу не можна. В іншому випадку, ви ризикуєте перенавантажувати нирки, серцево-судинну систему, вимити з організму корисні речовини. Все добре в міру.
 Читати ще