Небезпечні сигнали тіла, які не можна залишати без уваги

   

В сучасному ритмі життя ми навіть не звертаємо уваги на своє здоров'я, поки не падаємо абсолютно без сил.
Постійна втома
Жителі мегаполісів настільки звикають відчувати втому, що вже навіть не розуміють, як можна жити інакше. Турбуватися варто тим, кого втома не покидає навіть після відпустки на березі теплого моря: варто записатися на прийом до ендокринолога, оскільки це перший сигнал проблем з щитовидною залозою.
Печія після кожного прийому їжі
Печія знайома кожному. Ця дрібна неприємність сама по собі ніякої небезпеки не становить, але ігнорувати постійне печіння в області грудей не варто ні в якому разі. Ймовірно, справа тут не в стравоході — такі ж відчуття може викликати хворе серце.
Раптова втрата ваги
Не варто радіти, якщо стрілка ваг без всіляких зовнішніх причин поповзла вниз. Схуднути до літа - це добре, але якщо ви худнете без всяких там тренувань, то варто пройти повну діагностику. Раптова втрата ваги часто стає одним з перших ознак онкології.
Судоми
Для спортсменів і плавців судоми нормальна справа. Вони проявляються через надмірні навантаження і йдуть тоді, коли організм до них пристосовується. А ось якщо судоми з'являються постійно, притому на рівному місці — йдіть до лікаря. Цілком можливо, в артеріях ніг утворюються тромби.
Безсоння і недосип
Чи знайоме вам відчуття нестачі відпочинку після нічного сну? Начебто провів в ліжку всю ніч, а все одно втомився. Якщо боротися з сонливістю немає ніякої можливості, то (швидше за все) ви страждаєте від нестачі кисню. Зупинка дихання під час сну називається апное — багато людей навіть не підозрюють про цю проблему.
Дивацтва з нігтями
Не дивуйтеся, але по нігтям справді можна дізнатися про стан свого здоров'я. Тому частіше звертайте увагу на свої пальці: увігнута пластинка говорить про розвиток анемії, несподівана зміна кольору сигналізує про проблеми з нирками. Особливо уважно варто оглядати кутикулу — незвичайні потовщення кажуть про те, що тканинам бракує кисню. Це, в свою чергу, мало не перша ознака серцевих захворювань.
 Читати ще