Як спланувати самостійно подорож за кордон?

   

Самостійне планування

Така подорож може бути набагато цікавішою, ніж вам запропонують туристичні агенти. Та покладатися на їхні рекомендації теж не варто. Наприклад, готель другої лінії може бути за 15 хвилин від моря. Або додатково треба доплачувати за харчування. Тож читайте відгуки інших туристів. Це збереже ваші нерви, а можливо й гроші.
Найдешевші квитки у низький сезон

Якщо ваша відпустка не прив’язана до конкретної дати чи пори року, плануйте її на так званий низький сезон, коли пасажири менше користуються літаками. Аби заповнити місця, авіаперевізники ціни можуть знижувати в рази. Найдешевші квитки від 5 січня до 15 березня. І пам’ятайте, дешевше літати в будні.

Україна ввійшла в двадцятку країн за кількістю нових авіарейсів. Широка географія польотів та сотні додаткових сполучень сприяють плануванню цікавих маршрутів.

Вартість квитків
Переліт між країнами за 99 євроцентів – це реальність. Перевізники часто шокують шаленими знижками на літаки, потяги і автобуси.

Щоб не проґавити вигідні варіанти подорожей та привабливі ціни на квитки, варто підписатися на розсилку туристичних компаній, які щодня пропонують цікаві пропозиції.

Географія подорожі
Не варто обмежуватись пошуком перельотів зі свого міста. Дуже часто купити квиток в Європу на 15-20 відсотків буде дешевше, якщо летіти із пересадкою, а якщо мандруєте в екзотичні місця, шукайте перельоти із сусідніх країн. Часто вони на половину дешевші, ніж з України.

Пам’ятайте про раннє бронювання

Не хочете самі шукати перельоти чи житло – зверніться в туристичну компанію. Навіть і там можна заощадити. Якщо плануєте відпочинок наприкінці весни чи влітку, купити путівку зараз – дешевше. Так зване "раннє бронювання" в середньому може заощадити третину вартості туру.

Мандруйте частіше і відкривайте для себе нові горизонти.Читати ще