EUR: 38,35 грн.
USD: 40,9 грн.
Сьогодні: +13..+13 °C, хмарно

Освіта: Як перевести дитину у іншу школу?

  Процедура переведення учнів між закладами освіти встановлена Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

  Процедура переведення виглядає так:

  1. Вибір нової школи

  Щоб перевести дитину в іншу школу, спочатку треба отримати з неї підтвердження про наявність вільних місць і готовність прийняти учня. Для цього необхідно подати письмовий запит щодо можливості зарахування дитини. Запит складається у довільній формі та передається керівнику закладу освіти особисто або електронною поштою у вигляді скан-копії.

  Керівник навчального закладу має дати письмову відповідь на запит упродовж п’яти робочих днів. Якщо відповідь позитивна, в ній зазначається кінцевий термін подачі заяви про переведення та особової справи учня.

  2. Відрахування зі старої школи

  До закладу освіти, з якого переводиться учень, подаються:

  • заява одного з батьків учня;

  • письмове підтвердження, оригінал або скан-копія, з іншого закладу освіти про можливість зарахування учня.

  Упродовж одного робочого дня з дня отримання документів керівник закладу освіти зобов’язаний видати наказ про відрахування учня для переведення до іншого закладу освіти та видати особову справу.

  3. Зарахування до нової школи

  Упродовж п’яти робочих днів з дня отримання від закладу освіти зазначених документів один із батьків має подати до нової школи:

  • заяву про зарахування згідно з Додатком 1 до Порядку;

  • особову справу учня.

  Наказ про зарахування учня до закладу освіти має бути виданий впродовж одного робочого дня з дня отримання документів.

  Учні, які досягли повноліття, подають запит і заяви самостійно.


  Документи, які регулюють дане питання

  Наказ Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти