EUR: 37,3 грн.
USD: 35,6 грн.
Сьогодні: +20..+20 °C, уривчасті хмари

Суспільство: На період карантину без iнтернету просто неможливо!

  На період карантину в Україні мінімальний розмір допомоги на випадок безробіття збільшується із 650 гривень до 1000 гривень. Про це, під час брифінгу, заявив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

  Подати документи в Державну службу зайнятості і отримати статус безробітного можна, не виходячи з дому, через портал держпослуг «Дія». Потрiбен лише iнтернет .

  Отже, на період карантину,  без iнтернету просто неможливо!

  Тому провайдер Фрегат  розробив спеціальну пропозицію для тих, хто опинився в скрутному положенні та потребує заощаджувати на послугах інтернет зв'язку:

  при підключенні до мережі Фрегат необхідно лише зробити авансовий внесок в розмірі 189 грн,  після чого вам нададуть інтернет у 100 Мбіт/с на цілий рік без щомісячних абонплат, тобто, абсолютно безкоштовно. А ще, під час підключення, вам безкоштовно налаштують роутер та прокладуть 10 м кабелю за який також нічого платити не доведеться.

   

  Безперебійна швидкість інтернету Фрегат у 100 Мбіт/с дозволить вам не лише оформити всі документи дистанційно, але і переглядати улюблені фільми, грати у відео-ігри, спілкуватись з друзями он-лайн!

  Підключайте акцію вже зараз і не пошкодуєте!
  Деталі за посиланням https://fgt.im/204j4

  Телефони для довідок:
   (098) 734 44 44
   (099) 734 44 44