EUR: 40,2 грн.
USD: 43,45 грн.
Сьогодні: +1..+1 °C, хмарно

: Порошенко у Дніпрі. V президент України приїхав на Перший форум Європейської Солідарності Дніпропетровської області

  В Дніпрі відбулась маштабна подія – політичної сили «Європейська Солідарність» провела перший форум партійців та прихильників під гаслом «Від фундаменту державності до України майбутнього».

  У будівлі Дніпропетровської філарммонії забралось понад 700 осіб – прихильників, депутатів, активістів з усієї області – Кам’янське, Нокомосковськ, Кривий Ріг, Синельникове, Нікополь, Павлоград  – всі райони дніпропетровщини.

  На запрошення керівництва партійної організації в області на форум прибув лідер партії «Європейська Солідарність», V президент України Петро Порошенко.

  Петро Порошенко виступив перед делегатами, партійцями, депутатами та прихильниками «Європейської Солідарності» у Дніпропетровщині та закликав єднатися:

  «Дуже дякую за всі зрушення, які ми з вами зробили з 2014 року! Дніпро зламав путінський хребет! Дніпро прийняв перший удар, заплатив найбільшу ціну і вистояв. Я приїхав на форум, щоб подякувати всім. Я дуже дякую кожному з вас, бо ви зіграли вирішальну роль у захисті суверенітету України і відстояли наш цивілізаційний, європейський вибір! Дякую військовим, волонтерам і всім, хто не залишився небайдужим у скрутний час. Тільки разом ми зможемо захищати Україну й надалі, бо нові виклики та некомпетентність діючої влади можуть зруйнувати наші здобутки!», — підкреслив П’ятий президент України.

  Керівник Дніпропетровської обласної організації “Європейська Солідарність” Максим Курячий:

  «У всіх нас одна мета – об’єднуватися та захищати Україну від некомпетентної влади! Сьогодні ми – представники «Європейської Солідарності» – відстоюємо європейські принципи місцевого самоврядування, європейське майбутнє кожної громади. Й це є потужним стимулом та знаряддям для діяльності наших депутатів. На нас, як єдину опозиційну політичну силу, покладається завдання зупинити сповзання країни у прірву, повернути Україну на європейський шлях розвитку, дати людям надію та впевненість у майбутньому. Слава Україні!», — підкреслив Максим Курячий

  Петро Порошенко разом із партійцями завітали до музею історії Дніпра.

  Також п’ятий президент України Петро Порошенко у рамках візиту до Дніпра зустрівся з військовими, ветеранами АТО та представниками ГО «Res_Publica. Брати по Зброї».

  Під час зустрічі лідер партії «Європейська Солідарність» звернувся до всіх присутніх:

  «Я під величезним враженням, що нам вдалося відновити армію та військові традиції, які роками були забуті. Я був радий бачить кожного з вас на Марші патріотів у Києві до Дня Незалежності України. Хочу сказати дякую за ту ціну, яку ви заплатили у 2014 році… Гірку ціну, яку заплатила вся Дніпропетровщина. Зараз «зелена» влада ігнорує війну на Сході України, а втрати на передовій називає «не бойовими»… Ви, так само як і я знаєте, що це абсолютно неприпустимо. Путін чекає на слушний момент, поки «монобільшість» бачить ворогами добровольців, ветеранів АТО, бойових генералів. Злита операція «вагнерівців» це підтверджує. Загравання Зеленського з Путіним ні до чого хорошого не приведе. Саме тому, ми маємо об’єднуватися, бо наша головна боротьба ще попереду. Не допустити просування ідей «руського мира» і зберегти наші здобутки. Ми не дозволимо принижувати наших військових і ветеранів! Дякую вам і Слава Україні!», — заявив Петро Порошенко.

  Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко відвідав свято Куліш FEST, що організувала Європейська Солідарність. Дніпропетровська область

  пригостив дніпрян смачним кулішем та зарядив позитивними емоціями!