EUR: 38,35 грн.
USD: 41,1 грн.
Сьогодні: +9..+10 °C, легкий дощ

: Молодь з Дніпропетровщини може пройти стажування у Верховній Раді України

    Молоді люди до 35 років можуть пройти 6-місячне стажування в Апараті Верховної Ради. Взятим участь у відборі запрошують і молодь Дніпропетровщини. Заявки приймають до 15 листопада.

    «Програму стажування молоді реалізують вже понад 25 років. За цей час її випускниками стали майже 2 тис українців, – розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА. – Запрошуємо мешканців Дніпропетровщини, які хочуть отримати досвід роботи у державній сфері, подавати заявки на участь у Програмі. Стажерів залучатимуть, зокрема, до законопроєктної роботи, аналітичних досліджень, організації комітетських та парламентських слухань».
    Кандидати повинні мати українське громадянство, рівень вищої освіти не нижче бакалаврського, володіти державною та однією з іноземних мов. На момент подання анкети претенденту має бути не більше 35 років. Щоб взяти участь у відборі, слід до 15 листопада заповнити онлайн-заявку за посиданням  http://interns.org.ua/uk/anketa2020.
    Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда. Детальні умови участі – на сайті https://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73326.html
    Програму стажування молоді започаткували за ініціативи Верховної Ради України та Асоціації колишніх членів Конгресу США.