Чому ваш телефон розряджається так швидко

   

1. Ви завжди заряджаєте свій телефон на 100%
Експерти кажуть, що оптимальний рівень зарядки для збереження батареї – від 30% до 80%. Краще заряджайте телефон кілька разів протягом дня, щоб підтримувати саме такий баланс.
2. Ви дозволяєте своєму телефону «вмирати»
Щоразу, коли заряд акумулятора вашого телефону екстремально малий, це погано. Так ви знижуєте потенціал своєї батареї. Доводити акумулятор до 0 потрібно один раз на два місяці. Це важливо для його калібрування. Але частіше – не варто!
3. Ви допускаєте перегрівання акумулятора
Батарея iPhone та інших смартфонів не любить екстремально високих та низьких температур. Намагайтеся не користуватися телефоном на морозі (нижче нуля) і на пляжі (температура вище 35 градусів) –це погано.
4. Ви дозволяєте перегріватися під час зарядки
Якщо телефон лежить на м'якому покривалі, поки заряджається, то його акумулятор, напевно, перегріється в процесі. Тримайте його під час зарядки на столі або тумбочці, і подалі від інших джерел тепла.
5. Ваш «запасний» телефон розряджений!
У багатьох є телефони, які використовують як додатковий. Велика помилка – тримати його постійно розрядженими. Якщо ви не користуєтеся телефоном активно, підтримуйте рівень заряду його батареї вище 50%.
6. Ви користуєтеся чужими зарядними пристроями
Проблема в тому, що більшість із нас якщо і купує додатковий шнур для зарядки, то найдешевший. А неоригінальні зарядні пристрої часто стають головним руйнівником акумулятора! 
 Читати ще