EUR: 33,45 грн.
USD: 28,25 грн.
Сьогодні: +8..+10 °C, уривчасті хмари

Довідка: Лікарні міста

    ГРАФІК роботи лікарів КНП «ЦПМСД»: понеділок-субота: з 8.00 до 18.00; неділя: з 8.00 до 12.00 (черговий лікар).

    Бригада з надання невідкладної медичної допомоги: щоденно з 8.00 до 20.00.

    Поліклініка №1 (067) 750-34-31; (066) 975-60-70
    Адміністрація (095) 598-88-01
    Терапевтичне відділення:  
    Неврологія (ІІІ поверх) (050) 638-73-79
    Кардіологічне відділення (ІІ поверх) (095) 110-21-14
    Реанімаційне відділення (095) 110 -22-35
    Пологове відділення (095) 328 -20- 06
    Гінекологічне відділення (095) 093 – 65-18; (068) 633-24-12
    Інфекційне відділення (095) 328-19-60
    Травматологічне відділення (095) 903-35-43
    Хірургія (095) 903-35-57
    Дитяче відділення (095) 849-58-07
    Дитяча поліклініка (096) 875-09-90; (066) 805-76-15
    Жіноча консультація (050) 638-71-69
    Приймальне відділення (066) 679-61-54; (067) 750-34-20
    Клініка "Профімед" (095) 862-37-01; (096) 413-10-67
    Клініка "Здоров'я" (066) 005-89-10; (096) 866-01-63
    Клініка "Камед" (067) 952-98-26;  (066) 050-19-62
    Відділ охорони здоров’я виконкому   (067) 726-53-73     Бока Валентина Миколаївна
    Головний лікар КНП «ЦПМСД» (099) 189-31-36 Проняєв Юліан Миколайович

    КОНТАКТНІ телефони лікарів поліклініки №1 (амбулаторія №1):

    Сімейний лікар каб.№ 216 (095) 012-88-90 Негода Альона Сергіївна
    Лікар терапевт  каб.№ 307                            (095) 012-89-57     КривошейНаталія Василівна  
    Сімейний лікар каб.№ 311 (095) 012-88-86 Фролова Світлана Юріївна
    Лікар терапевт  каб.№ 219 (095) 012-89-83 Бондік Людмила Олександрівна
    Сімейний лікар каб.№ 223 (095) 012-89-90 Павлова Ганна Сергіївна
    Лікар терапевт  каб.№ 310 (095) 012-89-20 Єрьоменко Інна Андріївна
    Лікар терапевт  каб.№ 308 (050) 779-12-32 Піддубна Неля Володимирівна
    Сімейний лікар каб.№ 309 (095) 012-91-54 Проняєв Юліан Миколайович
    Сімейний лікар каб.№ 222 (095) 012-89-13 Цибуленко Аліса Володимирівна
    Сімейний лікар каб.№ 220 095-01-28-892 Лютянські Ольга Олександрівна
    Сімейний лікар каб.№ 306 095-01-28-927 Небесна Світлана Іванівна
    Сімейний лікар каб.№ 222 095-52-36-784 Гудзь Ірина Вікторівна

    КОНТАКТНІ телефони лікарів дитячої поліклініки (амбулаторія №2):

    - лікар-педіатр каб.№ 16 Овчаренко Юлія Володимирівна, тел. 095-01-29-052;
    - лікар-педіатр каб.№ 19 Ганжа Валентина Володимирівна, тел. 095-01-29-038;
    - лікар-педіатр каб.№ 19 Мельник Ганна Вікторівна, тел. 095-01-29-088;
    - лікар-педіатр каб.№ 17 Чалова Наталя Іванівна, тел. 095-01-29-029;
    - лікар-педіатр каб.№ 18 Кадуріна Наталія Василівна, тел. 095-01-29-138;
    - лікар-педіатр каб.№ 16 Федько Лілія Григорівна, тел. 095-01-29-091;
    - лікар-педіатр Кравченко Валентина Петрівна, тел. 095-01-29-098;
    - лікар-педіатр каб.№ 17 Плют Юлія Василівна, тел. 095-01-29-024.

     

     

     

    Пн

    Вт

    Ср

    Чт

    Пт

    Заведующая стоматологическим отделением

    Новикова В.Р.

    414

     

     

     

    7:30/15:42

     

    7:30/15:42

     

    Стоматолог

    Кузяк А.О.

    411

     

    8:00/13:00

     

    8:00/16:42

    8:00/13:00

    Стоматолог

    Канарская Н.О.

    408

     

     

     

    7:30/18:00

     

    Стоматолог

    Шумилин П.О

    408

     

    8:00/14:30

     

    11:30/18

    12:00/14:30

    Стоматолог

    Солод О.С.

    406

     

    8:00/14:30

     

    11:30/18

    8:00/14:30

    Стоматолог

    Мирошниченко Д.В.

    405

     

    8:00/14:30

     

    8:00/14:30

    8:00/14:30

    Стоматолог

    Дорошенко Н.П.

    404

     

     

     

    8:00/14:30

    11:30/18:00

    Медосмотры

    Коваленко В.И.

    406

     

    8:00/14:30

     

     

    8:00/14:30

    ЛОР

    Сорока Л.В.

    415

     

    ГВК

     

    8:00/18:00

    8:00/18:00

    Окулист

    Харитонкина Л.Г.

    423

     

    ГВК

     

    10:30/18:00

    8:00/16:00

    Окулист

    ФилипповаТ.Г.

    421

     

    8:00/16:00

     

    8:00/16:00

    10:00/18:00

    Невропатолог

    Черненко С.А.

    422

     

    ГВК

     

    ГВК

    8:00/16:00

    Невропатолог

    Кожухова Т.М.

    419

    8:00/11:30

    8:00/11:30

    8:00/11:00

    8:00/11:30

    8:00/11:30

    Дерматолог

    Козлова А.М.

    418

     

    8:00/12:0

     

    8:00/12:0

    8:00/12:00

    Венеролог

     

    418

     

    12:30/14:30

     

    13:00/15:00

    12:30/14:30

    Травматолог

    Тимохин В.А.

    316

     

    8:00/15:00

     

    8:00/15:00

    8:00/15:00

    Хирург

    Васильковський В.В.

    321

     

     

     

    ГВК

    15:00/18:00

    Хирург (детский)

    Северин А.С.

    319

     

    10:00/11:45

     

    10:00/11:45

     

    Онколог

    Портной А.Ф.

    325

    Отпуск

     

     

     

     

    Уролог

    Берестенко С.В.

    324

     

    12:30/18:00

     

    12:30/18:00

    12:30/18:00

    Эндокринолог

    Солюкова А.К.

    313

     

    8:00/15:00

     

    8:00/15:00

    8:00/15:00

    ВКК

     

    322

     

    8:00/11:00

     

    8:00/11:00

    8:00/11:00

    Бланки на МСЭК

     

     

     

    12:00/14:0

     

    12:30/14:30

    8:00/10:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Пн

    Вт

    Ср

    Чт

    Пт

    Флюорография

     

    110

    8:00/14:00

    8:00/14:00

    8:00/14:00

    8:00/14:00

    8:00/14:00

    Врач КИЗ

     

    107

    8:00/15:00

    8:00/15:00

    8:00/15:00

    8:00/15:00

    8:00/15:00

     

    Кабинет доверия

     

    106

    8:00/12:00

    8:00/12:00

    8:00/11:00

    8:00/12:00

    8:00/12:00

    Кабинет психофизиологической экспертизы

     

    108

    8:00/17:00

    8:00/17:00

    8:00/17:00

    8:00/17:00

    8:00/17:00

    Судмедэксперт

     

    202

     

     

    8:00/14:00

     

    8:00/14:00

    КФД (ЭКГ)

     

    203

    8:00/16:00

    8:00/16:00

    8:00/16:00

    8:00/16:00

    8:00/16:00

    2й этаж

     

     

     

     

     

     

     

    Зав.отделением

    Хливенко В.Л.

    207

     

    8:00/16:00

     

    8:00/16:00

    8:00/15:00

    Врач П.М.О.

    Билык И.А.

    210

     

    8:00/17:30

     

    8:00/17:30

    8:00/17:30

    Нарколог

    Беличенко

    205

     

    9:00/12:00

     

    9:00/12:00

    9:00/12:00

     

    Медосмотры

     

     

    12:30/14:30

     

    12:30/14:30

    12:30/14:30

    Психиатр

    Синельников А.Н

    201

     

    ГВК

     

    ГВК

    8:00/12:00

    Дерматолог

    Коваленко С.Е.

    206

     

    10:00/12:00

     

     

    10:00/12:00

     

     

     

     

    14:30/15:00

     

     

    14:30/15:00

    Медосмотры

     

    206

     

    8:00/10:00

     

     

    8:00/10:00

     

     

     

     

    12:30/14:30

     

    12:30/14:30

    12:30/14:30

    Зав.отделением

    Негода А.С.

    216

     

    8:00/16:00

     

    8:00/16:00

    8:00/16:00

    Врач ОПСМ

    Негода А.С.

    216

     

    10:00/12:00

     

     

    10:00/12:00

    Врач ОПСМ

    Кравченко М.М.

    223

     

     

     

     

    8:00/11:00

    Врач ОПСМ

    Цибуленко А.В.

    222

     

    8:00/13:00

     

    8:00/12:00

    13:00/18:00

    Врач ОПСМ

    Павлова Г.С.

    223

     

    Амб. совхоз

     

    8:00/12:00

    13:00/17:00

    Врач ОПСМ

    Бондик Л.О.

    219

     

     

     

    14:00/18:00

    8:00/13:00

    Врач ОПСМ

    Проняев Ю.Н.

    224

     

    8:00/16:00

     

    8:00/16:00

    8:00/16:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Пн

    Вт

    Ср

    Чт

    Пт

    3й этаж

     

     

     

     

     

     

     

    Врач ОПСМ

    Фролова С.Ю.

    311

     

    8:00/16:00

     

    8:00/16:00

    8:00/16:00

    Врач ОПСМ

    Кривошей Н.В.

    307

     

    8:00/13:00

     

    8:00/12:00

    13:00/18:00

    Врач ОПСМ

    Проняев Ю.Н.

    309

     

    13:00/15:00

     

    13:00/15:00

    13:00/15:00

    Терапевт

    Еременко И.А.

    310

     

    13:00/18:00

     

    15:00/18:00

    8:00/13:00

    Врач ОПСМ

    Небесная С.И.

    306

     

    8:00/12:00

     

    8:00/12:00

    13:00/18:00

    Терапевт

    Поддубная Н.В.

    308

     

    13:00/18:00

     

    15:00/18:00

    8:00/13:00

    ВКК

    Бекаревич О.М.

    304

     

    8:00/11:00

     

    8:00/11:00

     

     

     

     

    К.№

    Пн

    Вт

    Ср

    Чт

    Пт

    Педиатр

    Медсестра

     

     

     

     

     

     

    Плют Ю.В.

    Шостак Л.В.

    17

    08:00/13:00

    13:00/18:00

    8:00/13:00

    8:00/13:00

    13:00/18:00

    Кадурина Н.В.

    Твердохлиб В.Е.

    18

    8:00/13:00

    13:00/18:00

    8:00/13:00

    8:00/13:00

    13:00/18:00

    Чалова Н.И.

    Емельянова О.В.

    17

    12:00/16:00

    08:00/12:00

    15:00/18:00

    10:00/14:00

    08:00/12:00

    Ганжа В.В.

    Задоя Н.М.

    19

    12:00/16:00

    08:00/12:00

    15:00/18:00

    10:00/14:00

    08:00/12:00

    Овчаренко Ю.В.

    Андриевская Е.И.

    16

    10:00/14:00

    08:00/12:00

    15:00/18:00

    12:00/16:00

    08:00/12:00

    Мельник А.В.

    Топилина М.Р.

    19

    08:00/12:00

    14:00/18:00

    11:00/14:00

    14:00/18:00

    12:00/16:00

    Федько Л.Г.

    Лещинська Е.Ю.

    16

    14:00/18:00

    12:00/16:00

    08:00/12:00

    08:00/12:00

    14:00/18:00

    ВКК

     

    9

    15:00/16:20

     

     

     

    09:00/11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

    Фтизиатр

    Коваленко С.С.

    14

    нечетные

     

     

    08:00/14:00

     

    Фтизиатр

    Натолочна О.А.

    14

    четные

     

     

    08:00/14:00

     

    Дерматолог

    Козлова А.М.

    418

     

    08:00/11:00

    08:00/11:00

    08:00/11:00

    08:00/11:00

    Детский эндокринолог

    Воропай Т.М.

    28

    13:00/15:00

    13:00/15:00

    13:00/15:00

    13:00/15:00

    13:00/15:00

    Врач терапевт консультация подростков

    Воропай Т.М.

    28

    08:00/12:00

    08:00/12:00

    08:00/12:00

    08:00/12:00

    08:00/12:00

    Логопед

    Соснова И.А.

    22

    15:30/17:00

    08:00/09:00

    08:00/09:00

     

     

    ЛОР

    Дядя Г.А.

    31

    09:00/12:00

    12:30/15:00

    09:00/12:00

    12:30/15:00

    09:00/12:00

    12:30/15:00

    09:00/12:00

    12:30/16:00

    09:00/12:00

    12:30/15:00

    Стоматолог

    Варенцова О.И.

    32

    12:00/17:00

    08:00/13:00

    12:00/17:00

    08:00/13:00

    08:00/13:00

    Окулист

    Пикущенко В.А

    34

    08:00/12:00

    13:00/15:00

    08:00/12:00

    13:00/15:00

    08:00/12:00

    13:00/15:00

    08:00/12:00

    13:00/15:00

    08:00/12:00

    13:00/15:00

    Хирург-уролог

    Северин А.С.

    319

     

    10:00/12:00

     

    10:00/12:00

    Пол-ка №1

    Ортопед-травматолог

    Тимохин В.А.

    319

    12:30/14:00

    12:30/14:00

    12:30/14:00

    12:30/14:00

    12:30/14:00

    ВКК

     

    1

    10:00/11:00

     

     

     

    14:00/16:00