Довідка: Лікарні міста
ГРАФІК роботи лікарів КНП «ЦПМСД»: понеділок-субота: з 8.00 до 18.00; неділя: з 8.00 до 12.00 (черговий лікар).
Бригада з надання невідкладної медичної допомоги: щоденно з 8.00 до 20.00.
Поліклініка №1 | (067) 750-34-31; (066) 975-60-70 |
Адміністрація | (095) 598-88-01 |
Терапевтичне відділення: | |
Неврологія (ІІІ поверх) | (050) 638-73-79 |
Кардіологічне відділення (ІІ поверх) | (095) 110-21-14 |
Реанімаційне відділення | (095) 110 -22-35 |
Пологове відділення | (095) 328 -20- 06 |
Гінекологічне відділення | (095) 093 – 65-18; (068) 633-24-12 |
Інфекційне відділення | (095) 328-19-60 |
Травматологічне відділення | (095) 903-35-43 |
Хірургія | (095) 903-35-57 |
Дитяче відділення | (095) 849-58-07 |
Дитяча поліклініка | (096) 875-09-90; (066) 805-76-15 |
Жіноча консультація | (050) 638-71-69 |
Приймальне відділення | (066) 679-61-54; (067) 750-34-20 |
Клініка "Профімед" | (095) 862-37-01; (096) 413-10-67 |
Клініка "Здоров'я" | (066) 005-89-10; (096) 866-01-63 |
Клініка "Камед" | (067) 952-98-26; (066) 050-19-62 |
Відділ охорони здоров’я виконкому | (067) 726-53-73 | Бока Валентина Миколаївна |
Головний лікар КНП «ЦПМСД» | (099) 189-31-36 | Проняєв Юліан Миколайович |
КОНТАКТНІ телефони лікарів поліклініки №1 (амбулаторія №1):
Сімейний лікар каб.№ 216 | (095) 012-88-90 | Негода Альона Сергіївна |
Лікар терапевт каб.№ 307 | (095) 012-89-57 | КривошейНаталія Василівна |
Сімейний лікар каб.№ 311 | (095) 012-88-86 | Фролова Світлана Юріївна |
Лікар терапевт каб.№ 219 | (095) 012-89-83 | Бондік Людмила Олександрівна |
Сімейний лікар каб.№ 223 | (095) 012-89-90 | Павлова Ганна Сергіївна |
Лікар терапевт каб.№ 310 | (095) 012-89-20 | Єрьоменко Інна Андріївна |
Лікар терапевт каб.№ 308 | (050) 779-12-32 | Піддубна Неля Володимирівна |
Сімейний лікар каб.№ 309 | (095) 012-91-54 | Проняєв Юліан Миколайович |
Сімейний лікар каб.№ 222 | (095) 012-89-13 | Цибуленко Аліса Володимирівна |
Сімейний лікар каб.№ 220 | 095-01-28-892 | Лютянські Ольга Олександрівна |
Сімейний лікар каб.№ 306 | 095-01-28-927 | Небесна Світлана Іванівна |
Сімейний лікар каб.№ 222 | 095-52-36-784 | Гудзь Ірина Вікторівна |
КОНТАКТНІ телефони лікарів дитячої поліклініки (амбулаторія №2):
- лікар-педіатр каб.№ 16 Овчаренко Юлія Володимирівна, тел. 095-01-29-052;
- лікар-педіатр каб.№ 19 Ганжа Валентина Володимирівна, тел. 095-01-29-038;
- лікар-педіатр каб.№ 19 Мельник Ганна Вікторівна, тел. 095-01-29-088;
- лікар-педіатр каб.№ 17 Чалова Наталя Іванівна, тел. 095-01-29-029;
- лікар-педіатр каб.№ 18 Кадуріна Наталія Василівна, тел. 095-01-29-138;
- лікар-педіатр каб.№ 16 Федько Лілія Григорівна, тел. 095-01-29-091;
- лікар-педіатр Кравченко Валентина Петрівна, тел. 095-01-29-098;
- лікар-педіатр каб.№ 17 Плют Юлія Василівна, тел. 095-01-29-024.
|
|
|
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Заведующая стоматологическим отделением |
Новикова В.Р. |
414 |
|
|
|
7:30/15:42
|
7:30/15:42
|
Стоматолог |
Кузяк А.О. |
411 |
|
8:00/13:00 |
|
8:00/16:42 |
8:00/13:00 |
Стоматолог |
Канарская Н.О. |
408 |
|
|
|
7:30/18:00 |
|
Стоматолог |
Шумилин П.О |
408 |
|
8:00/14:30 |
|
11:30/18 |
12:00/14:30 |
Стоматолог |
Солод О.С. |
406 |
|
8:00/14:30 |
|
11:30/18 |
8:00/14:30 |
Стоматолог |
Мирошниченко Д.В. |
405 |
|
8:00/14:30 |
|
8:00/14:30 |
8:00/14:30 |
Стоматолог |
Дорошенко Н.П. |
404 |
|
|
|
8:00/14:30 |
11:30/18:00 |
Медосмотры |
Коваленко В.И. |
406 |
|
8:00/14:30 |
|
|
8:00/14:30 |
ЛОР |
Сорока Л.В. |
415 |
|
ГВК |
|
8:00/18:00 |
8:00/18:00 |
Окулист |
Харитонкина Л.Г. |
423 |
|
ГВК |
|
10:30/18:00 |
8:00/16:00 |
Окулист |
ФилипповаТ.Г. |
421 |
|
8:00/16:00 |
|
8:00/16:00 |
10:00/18:00 |
Невропатолог |
Черненко С.А. |
422 |
|
ГВК |
|
ГВК |
8:00/16:00 |
Невропатолог |
Кожухова Т.М. |
419 |
8:00/11:30 |
8:00/11:30 |
8:00/11:00 |
8:00/11:30 |
8:00/11:30 |
Дерматолог |
Козлова А.М. |
418 |
|
8:00/12:0 |
|
8:00/12:0 |
8:00/12:00 |
Венеролог |
|
418 |
|
12:30/14:30 |
|
13:00/15:00 |
12:30/14:30 |
Травматолог |
Тимохин В.А. |
316 |
|
8:00/15:00 |
|
8:00/15:00 |
8:00/15:00 |
Хирург |
Васильковський В.В. |
321 |
|
|
|
ГВК |
15:00/18:00 |
Хирург (детский) |
Северин А.С. |
319 |
|
10:00/11:45 |
|
10:00/11:45 |
|
Онколог |
Портной А.Ф. |
325 |
Отпуск |
|
|
|
|
Уролог |
Берестенко С.В. |
324 |
|
12:30/18:00 |
|
12:30/18:00 |
12:30/18:00 |
Эндокринолог |
Солюкова А.К. |
313 |
|
8:00/15:00 |
|
8:00/15:00 |
8:00/15:00 |
ВКК |
|
322 |
|
8:00/11:00 |
|
8:00/11:00 |
8:00/11:00 |
Бланки на МСЭК |
|
|
|
12:00/14:0 |
|
12:30/14:30 |
8:00/10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Флюорография |
|
110 |
8:00/14:00 |
8:00/14:00 |
8:00/14:00 |
8:00/14:00 |
8:00/14:00 |
Врач КИЗ |
|
107 |
8:00/15:00 |
8:00/15:00 |
8:00/15:00 |
8:00/15:00 |
8:00/15:00 |
Кабинет доверия |
|
106 |
8:00/12:00 |
8:00/12:00 |
8:00/11:00 |
8:00/12:00 |
8:00/12:00 |
Кабинет психофизиологической экспертизы |
|
108 |
8:00/17:00 |
8:00/17:00 |
8:00/17:00 |
8:00/17:00 |
8:00/17:00 |
Судмедэксперт |
|
202 |
|
|
8:00/14:00 |
|
8:00/14:00 |
КФД (ЭКГ) |
|
203 |
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
2й этаж |
|
|
|
|
|
|
|
Зав.отделением |
Хливенко В.Л. |
207 |
|
8:00/16:00 |
|
8:00/16:00 |
8:00/15:00 |
Врач П.М.О. |
Билык И.А. |
210 |
|
8:00/17:30 |
|
8:00/17:30 |
8:00/17:30 |
Нарколог |
Беличенко |
205 |
|
9:00/12:00 |
|
9:00/12:00 |
9:00/12:00 |
|
Медосмотры |
|
|
12:30/14:30 |
|
12:30/14:30 |
12:30/14:30 |
Психиатр |
Синельников А.Н |
201 |
|
ГВК |
|
ГВК |
8:00/12:00 |
Дерматолог |
Коваленко С.Е. |
206 |
|
10:00/12:00 |
|
|
10:00/12:00 |
|
|
|
|
14:30/15:00 |
|
|
14:30/15:00 |
Медосмотры |
|
206 |
|
8:00/10:00 |
|
|
8:00/10:00 |
|
|
|
|
12:30/14:30 |
|
12:30/14:30 |
12:30/14:30 |
Зав.отделением |
Негода А.С. |
216 |
|
8:00/16:00 |
|
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
Врач ОПСМ |
Негода А.С. |
216 |
|
10:00/12:00 |
|
|
10:00/12:00 |
Врач ОПСМ |
Кравченко М.М. |
223 |
|
|
|
|
8:00/11:00 |
Врач ОПСМ |
Цибуленко А.В. |
222 |
|
8:00/13:00 |
|
8:00/12:00 |
13:00/18:00 |
Врач ОПСМ |
Павлова Г.С. |
223 |
|
Амб. совхоз |
|
8:00/12:00 |
13:00/17:00 |
Врач ОПСМ |
Бондик Л.О. |
219 |
|
|
|
14:00/18:00 |
8:00/13:00 |
Врач ОПСМ |
Проняев Ю.Н. |
224 |
|
8:00/16:00 |
|
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
3й этаж |
|
|
|
|
|
|
|
Врач ОПСМ |
Фролова С.Ю. |
311 |
|
8:00/16:00 |
|
8:00/16:00 |
8:00/16:00 |
Врач ОПСМ |
Кривошей Н.В. |
307 |
|
8:00/13:00 |
|
8:00/12:00 |
13:00/18:00 |
Врач ОПСМ |
Проняев Ю.Н. |
309 |
|
13:00/15:00 |
|
13:00/15:00 |
13:00/15:00 |
Терапевт |
Еременко И.А. |
310 |
|
13:00/18:00 |
|
15:00/18:00 |
8:00/13:00 |
Врач ОПСМ |
Небесная С.И. |
306 |
|
8:00/12:00 |
|
8:00/12:00 |
13:00/18:00 |
Терапевт |
Поддубная Н.В. |
308 |
|
13:00/18:00 |
|
15:00/18:00 |
8:00/13:00 |
ВКК |
Бекаревич О.М. |
304 |
|
8:00/11:00 |
|
8:00/11:00 |
|
|
|
К.№ |
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Педиатр |
Медсестра |
|
|
|
|
|
|
Плют Ю.В. |
Шостак Л.В. |
17 |
08:00/13:00 |
13:00/18:00 |
8:00/13:00 |
8:00/13:00 |
13:00/18:00 |
Кадурина Н.В. |
Твердохлиб В.Е. |
18 |
8:00/13:00 |
13:00/18:00 |
8:00/13:00 |
8:00/13:00 |
13:00/18:00 |
Чалова Н.И. |
Емельянова О.В. |
17 |
12:00/16:00 |
08:00/12:00 |
15:00/18:00 |
10:00/14:00 |
08:00/12:00 |
Ганжа В.В. |
Задоя Н.М. |
19 |
12:00/16:00 |
08:00/12:00 |
15:00/18:00 |
10:00/14:00 |
08:00/12:00 |
Овчаренко Ю.В. |
Андриевская Е.И. |
16 |
10:00/14:00 |
08:00/12:00 |
15:00/18:00 |
12:00/16:00 |
08:00/12:00 |
Мельник А.В. |
Топилина М.Р. |
19 |
08:00/12:00 |
14:00/18:00 |
11:00/14:00 |
14:00/18:00 |
12:00/16:00 |
Федько Л.Г. |
Лещинська Е.Ю. |
16 |
14:00/18:00 |
12:00/16:00 |
08:00/12:00 |
08:00/12:00 |
14:00/18:00 |
ВКК |
|
9 |
15:00/16:20 |
|
|
|
09:00/11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Фтизиатр |
Коваленко С.С. |
14 |
нечетные |
|
|
08:00/14:00 |
|
Фтизиатр |
Натолочна О.А. |
14 |
четные |
|
|
08:00/14:00 |
|
Дерматолог |
Козлова А.М. |
418 |
|
08:00/11:00 |
08:00/11:00 |
08:00/11:00 |
08:00/11:00 |
Детский эндокринолог |
Воропай Т.М. |
28 |
13:00/15:00 |
13:00/15:00 |
13:00/15:00 |
13:00/15:00 |
13:00/15:00 |
Врач терапевт консультация подростков |
Воропай Т.М. |
28 |
08:00/12:00 |
08:00/12:00 |
08:00/12:00 |
08:00/12:00 |
08:00/12:00 |
Логопед |
Соснова И.А. |
22 |
15:30/17:00 |
08:00/09:00 |
08:00/09:00 |
|
|
ЛОР |
Дядя Г.А. |
31 |
09:00/12:00 12:30/15:00 |
09:00/12:00 12:30/15:00 |
09:00/12:00 12:30/15:00 |
09:00/12:00 12:30/16:00 |
09:00/12:00 12:30/15:00 |
Стоматолог |
Варенцова О.И. |
32 |
12:00/17:00 |
08:00/13:00 |
12:00/17:00 |
08:00/13:00 |
08:00/13:00 |
Окулист |
Пикущенко В.А |
34 |
08:00/12:00 13:00/15:00 |
08:00/12:00 13:00/15:00 |
08:00/12:00 13:00/15:00 |
08:00/12:00 13:00/15:00 |
08:00/12:00 13:00/15:00 |
Хирург-уролог |
Северин А.С. |
319 |
|
10:00/12:00 |
|
10:00/12:00 |
Пол-ка №1 |
Ортопед-травматолог |
Тимохин В.А. |
319 |
12:30/14:00 |
12:30/14:00 |
12:30/14:00 |
12:30/14:00 |
12:30/14:00 |
ВКК |
|
1 |
10:00/11:00 |
|
|
|
14:00/16:00 |