EUR: 38,35 грн.
USD: 40,9 грн.
Сьогодні: +13..+14 °C, хмарно

На період карантину без iнтернету просто неможливо!

На період карантину в Україні мінімальний розмір допомоги на випадок безробіття збільшується із 650 гривень до 1000 гривень. Про це, під час брифінгу, заявив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Подати документи в Державну службу зайнятості і отримати статус безробітного можна, не виходячи з дому, через портал держпослуг «Дія». Потрiбен лише iнтернет .

Отже, на період карантину,  без iнтернету просто неможливо!

Тому провайдер Фрегат  розробив спеціальну пропозицію для тих, хто опинився в скрутному положенні та потребує заощаджувати на послугах інтернет зв'язку:

при підключенні до мережі Фрегат необхідно лише зробити авансовий внесок в розмірі 189 грн,  після чого вам нададуть інтернет у 100 Мбіт/с на цілий рік без щомісячних абонплат, тобто, абсолютно безкоштовно. А ще, під час підключення, вам безкоштовно налаштують роутер та прокладуть 10 м кабелю за який також нічого платити не доведеться.

 

Безперебійна швидкість інтернету Фрегат у 100 Мбіт/с дозволить вам не лише оформити всі документи дистанційно, але і переглядати улюблені фільми, грати у відео-ігри, спілкуватись з друзями он-лайн!

Підключайте акцію вже зараз і не пошкодуєте!
Деталі за посиланням
https://fgt.im/204j4

Телефони для довідок:
 (098) 734 44 44
 (099) 734 44 44